Podstawowe informacje

Breloki silikonowe/gumowe to efektowny i tani sposób promocji. Stanowią tańszą alternatywę dla breloków metalowych. Idealnie sprawdzają się jako breloki do kluczy samochodowych (nie hałasują o deskę rozdzielczą).

Brelok wykonany jest z elastycznej gumy PVC (imitacja silikonu) i może zostać wykonany w dowolnym kształcie i kolorostyce (bez przejść tonalnych), w wersji jedno- lub dwustronnej. Breloki gumowe zazwyczaj przedstawiają logo firmy i jej adres bądź produkt.

Brelok gumowy może zostać wykonany w wersji wypukłej (elementy logo wystają ponad tło) lub płaskiej (elementy logo umieszczone są na tej samej warstwie co tło). Dostępne jest kilka rodzajów metalowych wykończeń (łańcuszki, kółka, karabińczyki, zaczepy etc).

  • Minimalny nakład: 100 sztuk
  • Termin realizacji: ok. 3 tygodnie
ZAMÓW KALKULACJĘ

Do realizacji zamówienia niezbędne jest przesłanie wszystkich elementów breloka w postaci rysunków wektorowych (cdr, ai, eps). Możemy wykonać rysunek wektorowy na podstawie przesłanego zdjęcia (koszt ustalany indywidualnie). Czas realizacji liczony jest od chwili akceptacji zdjęcia prototypu breloka.

Ostatnie realizacje